Yhteystiedot

Etusivu > Yhteystiedot

Postiosoite

Suomen Setlementtiliitto ry

Sturenkatu 11 A (4. krs)
00510 Helsinki

Y-tunnus 0116640-8

Verkkolaskutus

Verkkolaskuosoite:
003701166408

Verkkolaskuoperaattori:
Basware Oyj

Pankin välittäjätunnus:
BAWCFI22

Postiosoite

Suomen Setlementtiliitto ry

Sturenkatu 11 A (4. krs)
00510 Helsinki

Y-tunnus 0116640-8

Verkkolaskutus

Verkkolaskuosoite: 003701166408

Verkkolaskuoperaattori: Basware Oyj

Pankin välittäjätunnus: BAWCFI22

Suomen Setlementtiliitto ry

Pentti Lemmetyinen

Pentti Lemmetyinen

Toimitusjohtaja

+358400961469
pentti.lemmetyinen@setlementti.fi

Osaamisen tunnustaminen ja tunnistaminen – validaatio

Ngosa Mumba-Martiskainen

Ngosa Mumba-Martiskainen

Projektisuunnittelija

+358503441822
ngosa.mumba-martiskainen@setlementti.fi

Miikkael Ringman

Miikkael Ringman

Kehittämissuunnittelija

+358504077411
miikkael.ringman@setlementti.fi

Kansalaistoiminta

Anu Haapanen

Anu Haapanen

Kansalaistoiminnan johtaja

+358408208758
anu.haapanen@setlementti.fi

Regina Järg-Tärno

Regina Järg-Tärno

Opintotoiminnan asiantuntija

+358504301135
regina.jarg-tarno@setlementti.fi

Isän näköinen -hanke

Kari Katajisto

Kari Katajisto

Projektipäällikkö

+358505141180
kari.katajisto@setlementti.fi

Antti Laitinen

Antti Laitinen

Projektisuunnittelija

+358505142112
antti.laitinen@setlementti.fi

Heli Lappeteläinen

Heli Lappeteläinen

Projektisuunnittelija

+358400554464
heli.lappetelainen@setlementti.fi

Lapsi- ja nuorisotyön tiimi

Heljä Pitkänen

Heljä Pitkänen

Aluepäällikkö, länsi

+358505733411
helja.pitkanen@setlementti.fi

Erno Kääriäinen

Erno Kääriäinen

Aluepäällikkö, itä

+358469226837
erno.kaariainen@setlementti.fi

Silja Havu

Silja Havu

Aluepäällikkö, etelä

Poissa kevääseen 2020

Heikki Ojala

Heikki Ojala

Aluepäällikkö, pohjoinen

+358469225196
heikki.ojala@setlementti.fi

Liisa Ojala

Liisa Ojala

Aluepäällikkö, etelä

+358504385510
liisa.ojala@setlementti.fi

Kehittäminen ja vaikuttavuus

Mona Särkelä-Kukko

Mona Särkelä-Kukko

Järjestöjohtaja

+358503413258
mona.sarkela-kukko@setlementti.fi

Arvokas-ohjelma

Jaana Joutsiluoma

Jaana Joutsiluoma

Ohjelmakoordinaattori

+358505648571
jaana.joutsiluoma@setlementti.fi

Heidi Härmä

Heidi Härmä

Viestintäkoordinaattori

+358504016940
heidi.harma@setlementti.fi

Arviointi ja vaikuttavuus

Jenni Kallio

Jenni Kallio

Arvioinnin asiantuntija

+358504011086
jenni.kallio@setlementti.fi

Mun talous -toiminta

Ville Kujanpää

Ville Kujanpää

Kehittämissuunnittelija

+358505916252
ville.kujanpaa@setlementti.fi

Ella Niini

Ella Niini

Kehittämiskoordinaattori

+358445778339
ella.niini@setlementti.fi

NäytönPaikka-nettipalvelu

Miikkael Ringman

Miikkael Ringman

Kehittämissuunnittelija

+358504077411
miikkael.ringman@setlementti.fi

Jäsen- ja tukipalvelut

Viestintä

Jaana Kymäläinen

Jaana Kymäläinen

Viestintäjohtaja

+358505772262
jaana.kymalainen@setlementti.fi

Suvi Pärnänen

Suvi Pärnänen

Tiedottaja

+358504413374
suvi.parnanen@setlementti.fi

Junias Kanyinda

Junias Kanyinda

Kehittämisassistentti

+358505964507
junias.kanyinda@setlementti.fi

Miia Kovanen

Miia Kovanen

Viestinnän asiantuntija

miia.kovanen@setlementti.fi

Talous

Paula Korkka

Paula Korkka

Talousjohtaja

+358405505885
paula.korkka@setlementti.fi

Olga Annala

Olga Annala

Taloussihteeri / Tietosuojavastaava / Palkkahallinto

+358405024368
olga.annala@setlementti.fi

Pasi Palosara

Pasi Palosara

Kirjanpitäjä

+358503398613
pasi.palosara@setlementti.fi

Sinikka Laine

Sinikka Laine

Projektipäällikkö

+358503137755
sinikka.laine@setlementti.fi

 Henrik Jansson

Henrik Jansson

Talousassistentti

henrik.jansson@setlementti.fi

HR

Anu Haapanen

Anu Haapanen

Kansalaistoiminnan johtaja

+358408208758
anu.haapanen@setlementti.fi

Kansainvälinen toiminta/ IFS tiimi

Junias Kanyinda

Junias Kanyinda

Kehittämisassistentti

+358505964507
junias.kanyinda@setlementti.fi

Pentti Lemmetyinen

Pentti Lemmetyinen

Toimitusjohtaja

+358400961469
pentti.lemmetyinen@setlementti.fi